ІНСТРУКЦІЯ З ПРИМІРКИ РЮКЗАКА

pack_fit_11

1. РОЗМІЩЕННЯ РЮКЗАКА

Почніть, повністю ослабивши стегновий ремінь, поясний ремінь та ремені для підйому вантажу рюкзака. Завантажте рюкзак спорядженням вагою 10-20 фунтів / 4 кг. Одягніть рюкзак і переконайтеся, що стегновий ремінь відцентрований і прилягає до тазової кістки. Набивка на стегнах повинна розташовуватися на трохи вище або нижче стегнової кістки.

pack_fit_2

2. ЗАСТІБНІТЬ ПОЯС НА СТЕГНАХ

Акуратно застебніть і рівномірно затягніть пояс на стегнах, користуючись поперечним ременем Ergo-Pull. Впевніться, що набивка поясу обертається навколо стегон на відстані приблизно 1-3 дюйми / 2,5-6 см, залишаючи проміжок між пряжкою та поясом під час його затягування.

pack_fit_3-2

3. РЕГУЛЮВАННЯ ПОЯСУ НА СТЕГНАХ

У випадку, якщо пояс занадто великий і "перегинається" або не забезпечує бажаний рівень фіксації, можливо, буде необхідно вибрати інший розмір, модель або скористатися можливістю регулювання (як показано на фото - за допомогою системи регулювання Fit-On-The-Fly).

pack_fit_4-2

4. ЗАТЯГНІТЬ ПЛЕЧОВИЙ РЕМІНЬ

Затягніть плечові ремені, потягнувши їх вниз і назад.

pack_fit_5-2

5. ЗАТЯГНІТЬ ПІДЙОМНИКИ ВАНТАЖУ.

Підняттям підйомників вантажу, ви досягнете прилягання рюкзака ближче до тіла та забезпечите стабілізацію вантажу. При коректно налаштованій довжині тулуба в рюкзаку, підйомники будуть розташовані під кутом від 30 до 60 градусів і автоматично вирівняються з плечовими ременями.

pack_fit_6-2

6. ПЕРЕВІРКА ДОВЖИНИ ТУЛУБА

Визначте ярмо ременів - точку, де ремені з'єднуються біля основи шиї. Знайдіть С7 хребець - велику виступаючу кістку біля основи шиї. Ярмо повинно розташовуватися на відстані 1-2,5 см нижче хребця С7.

pack_fit_7-2

7. РЕГУЛЮВАННЯ ДОВЖИНИ ТУЛУБА ТА РЕМЕНІВ БЕЗПЕКИ

Якщо довжина тулуба надто велика або замала, розгляньте можливість вибору іншого розміру рюкзака, моделі або регулювання. Розгляньте необхідність регулювання, якщо:

  • Підйомники вантажу розташовані під кутом менше/понад 30-60 градусів.
  • Відстань від ярма до хребця C7 перевищує 5 см або менш як 2,5 см.
  • Між лямками та задньою частиною плеча є відстань.
pack_fit_8-2

8. ПЕРЕВІРТЕ ПРИЛЯГАННЯ РЕМЕНІВ БЕЗПЕКИ

Переконайтеся, що лямки рюкзака повністю охоплюють плечі без будь-яких зазорів між рюкзаком і спиною. М'яка частина плечових лямок має закінчуватися на відстані 5 см нижче від пахви, не виходячи за межі пахв.

pack_fit_9-2_1

9. РЕГУЛЮВАННЯ ШЛЕЙКИ/ПЛЕЧОВОГО РЕМЕНЯ

Якщо лямки виявились замалими або завеликими, але довжина тулуба рюкзака відповідає розміру, розгляньте можливість вибору іншого розміру, моделі або регулювання (на зображенні плечовий ремінь Fit-On-The-Fly™).

pack_fit_10-2

10. ЗАСТІБНІТЬ НАГРУДНИЙ РЕМІНЬ

Адаптуйте нагрудний ремінь так, щоб він розташовувався приблизно на відстані 5 см нижче від ключиць.

Bike_LP_Banner_DT

РЮКЗАК ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ (MOUNTAIN BIKE PACK FIT)

mtb_1

1. ПОСАДКА РЮКЗАКА

Задня панель і лямки повинні повністю охоплювати ваші плечі без будь-яких зазорів між рюкзаком і спиною.

mtb_2

2. ВІДРЕГУЛЮЙТЕ РЮКЗАК.

М'яка частина лямок повинна закінчуватися на відстані 2,5 - 5 см нижче пахв.

mtb_3

3. ЗАСТЕБНІТЬ ГРУДНУ ЛЯМКУ

Нагрудний ремінь відрегулюйте так, щоб він розташовувався приблизно на відстані 2,5 см нижче від ключиць.

ПОПЕРЕКОВИЙ РЮКЗАК ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

lumbar_1

1. ЗАСТІБНІТЬ ПОЯС НА СТЕГНАХ

Акуратно застібніть і рівномірно затягніть пояс на стегнах, використовуючи нагрудний ремінь Ergo-Pull. Набивка пояса повинна охоплювати стегна, при цьому між пряжкою і поясом має залишатися приблизно 2,5-6 см стрічки при затягуванні. Дихаюча повітряна сітка обгортає контури поясу навколо тазової кістки, забезпечуючи комфортне, безпечне та стабільне носіння.

lumbar_2

2. ВІДРЕГУЛЮЙТЕ ПОЯСНІ РЕМЕНІ

Система застібки на талії ErgoPull забезпечує правильну, щільну та стабільну посадку.

Trail_Running_LP_Banner_DT

РЮКЗАКИ ДЛЯ ТРЕЙЛОВОГО БІГУ

run_1

1. РОЗМІЩЕННЯ РЮКЗАКА

Цей рюкзак фіксується на грудній клітині, щоб запобігти небажаному підстрибуванню. Для цього він повинен сидіти на вашому тілі вище, ніж звичайний туристичний рюкзак. Коли ви вперше одягаєте рюкзак, переконайтеся, що верхня частина рюкзака знаходиться трохи нижче основи шиї.

run_2

2. ПОЛОЖЕННЯ ПОДВІЙНИХ НАГРУДНИХ РЕМЕНІВ

Застебніть обидві нагрудні лямки, залишивши стропи трохи вільними. Верхній нагрудний ремінь повинен бути розташований на 2,5-5 см нижче ключиці. Нижній нагрудний ремінь можна перемістити до середини лямок, щоб забезпечити вільне і легке дихання; однак, якщо стабільність рюкзака є для вас першочерговим завданням, тримайте його нижче. Для жінок відрегулюйте положення нагрудної лямки так, щоб вона зручно сиділа і щільно прилягала до рюкзака.

run_3

3. ЗАТЯГНІТЬ НАГРУДНІ РЕМЕНІ

Перед тим як затягувати нагрудну лямку, переконайтеся, що ви повністю ослабили пахвові бічні лямки з обох боків рюкзака. Коли нагрудна лямка буде розташована належним чином, затисніть кінець лямки великим і вказівним пальцями і потягніть за неї. Це допоможе уникнути надмірного затягування рюкзака. За потреби зробіть невелике регулювання, щоб забезпечити надійне прилягання.

run_4

4. ЗАТЯГНІТЬ БІЧНІ РЕМЕНІ НА ТІЛІ

Потягніть бічні лямки, які з'єднують пояс і рюкзак, під кожною рукою. Це дозволить притягнути нижню частину рюкзака до тіла і щільно притиснути його до грудної клітки. Перевірте положення і натяг грудної лямки, щоб забезпечити оптимальне прилягання, комфорт і стабільність.

run_5

5. ЗАТЯГНІТЬ ПЛЕЧОВІ РЕМЕНІ ТА СТЕГНОВИЙ РЕМІНЬ

Пристебніть плечові ремені до поясного ременя після того, як ви пристебнули нагрудні ремені. Потім застебніть і затягніть пряжку стегнового ременя. Не так важливо, щоб ремінь знаходився безпосередньо над гребенем клубової кістки (стегнової кістки), оскільки вага підтримується плечовою лямкою.

run_6

6. РОЗМІЩЕННЯ МАГНІТУ НА ШЛАНГУ РЕЗЕРВУАРА