_dynafit_2

Ми вважаємо, що пробіжки зараз – це чудовий спосіб відновити емоційний стан і покращити настрій в короткі зимові дні. Тож аби тобі було легше зібратись на пробіжку: докупити бігові кросівки, куртку чи штани – ми зібрали тут разом топові речі від Dynafit. Цей бренд виготовляє технологічний одяг і взуття для бігу в місті й для трейлраннінгу в горах.

__0003__

На суху погоду підійдуть кросівки без мембрани з міцною підошвою і твердою гумою, розрахованою на біг по асфальту чи в парку. 

Дощ, багнюка. Підійдуть моделі з агресивним протектором та широко розташованими виступами, аби бруд швидко відставав. Ці виступи роблять різної форми: трикутні, овальні, стрілоподібні для кращого зчеплення на підйомах та спусках.

Сніг. В цьому випадку знадобляться моделі з мембраною Gore-Tex. Вона захищатиме ноги від вологи і менше випускатиме тепло від ніг. На слизькій поверхні взимку не допоможе жоден протектор. Тут потрібні тільки металеві шипи або спеціальні накладки з металевими шипами.

Бігових кросівок з утепленням для зими не буває, тож залежно від зміни температури на вулиці варто обирати відповідні по товщині шкарпетки

Вони швидко відводять вологу від ніг, не натирають і мають посилення і місцях з найбільшим тертям.

__0001__

Мембранні куртки захищають від дощу, снігу і вітру під час бігу. А щоб куртка не парила, тут є вентиляційні змійки під руками.

Софтшели. Зігрівають під час бігу, не продуваються і захищають від легкого дощу. Розраховані на холодну пору.

Пуховики. Надійно зберігають тепло тіла в будь-яких умовах. Одягаються до, після пробіжки, чи просто як основна куртка у місті чи в походах. Дуже легкі, займають мінімум місця в рюкзаці.

Штани для бігу переважно виготовлені з еластичного софтшелу. Надійно відводять вологу від тіла, не продуваються і не промокають під легким дощем.

__0002__

Фліси чудово зігрівають, відводять вологу від тіла на наступний шар і зовсім не сковують рухи. А завдяки ергономічному капюшону холодний вітер не задуває в шию і вуха.

Футболки – легкі, чудово відводять вологу від тіла і дихають. Моделі з вмістом вовни мериноса не вбирають запахи, а синтетичні швидше висихають.

__0000__

Рюкзаки-жилети вміщують енергетичні гелі, воду, легку куртку і майже не відчуваються на тілі під час бігу. Чудово підходять для трейлового бігу на довгі дистанції.

Пов’язки захищають вуха чи шию від морозу й вітру. Приємні на дотик, швидко висихають, а значить не залишаються мокрими після бігу.