1_2_

Згадайте це приємне відчуття, коли після зими нарешті одягаєте легку куртку, що не сковує рухи. Пропонуємо вам вибрати куртку, що захистить від холоду, дощу чи вітру. 


А з 10 до 30 березня при покупці будь-якої куртки ви отримаєте сертифікат на 500 грн. Ці сертифікати діятимуть на всі речі у наших магазинах і gorgany.com з 15 квітня до 15 травня.

  • При покупці куртки у фізичному магазині касир дасть вам паперовий сертифікат на 500 грн.

  • При самовивозі куртки з фізичного магазину ви теж  отримаєте паперовий сертифікат на 500 грн.

  • При замовленні на gorgany.com і доставці на пошту/кур’єром ми надішлемо вам електронний сертифікат на viber/sms у п'ятницю 7 квітня.

Від звичайних дощовиків, водозахисні куртки відрізняються тим, що у тут є мембрана – технологічний шар, що складається з мікроскопічних отворів, які менші за краплину води, однак більші за молекулу водяної пари. Це значить що у такій куртці ви не змонкнете під дощем і не впрієте під час руху.

Основне їх призначення – захист від вітру і прохолоди.


Як правило, софтшели мають три шари: зовні – щільна еластична тканина з просоченням від вологи. Посередині – мембрана, що випускає пару від тіла і дає додатковий захист від дощу. Зсередини – флісовий утеплювач.


Це те, що треба, для фліски вже холодно, а для пуховика ще рано.

Нагадуємо, що єдиним джерелом тепла під одягом є наше тіло. Завданням утеплених речей є утримувати вироблене нами тепло. Пух – це ідеальний утеплювач, адже його пухнастість створює тисячі крихітних повітряних кишень, які затримують нагріте тілом повітря, тим самим ізолює нас від холоду. 


Крім гусячого чи качиного пуху деякі куртки ще наповнюють синтетичними утеплювачами – він є більш зносостійкий і бюджетніший. 


Легкі утеплені куртки найкраще підходять на міжсезоння, хоча можуть стати в нагоді і влітку на високогір'ї, і взимку, коли у місті тепло.

Для тих, хто ще хоче встигнути у Карпати на лижі є чудова можливість вибрати гірськолижну куртку. Зрештою, вона стане в нагоді й наступного року, і ще багато сезоні сезонів попереду. 


Лижні куртки – утеплені, захищають від мокрого снігу, пронизливого вітру й холоду. А ще на них діють знижки від 25% до 50%.